حول زفوإمبكس

المضي قدما

تأسست شركة زفوإمبكس في عام ٢٠٠٧ ونمت تدريجيا من شركة تجارية محلية إلى أكبر مصدر للخشب الابيض في سلوفاكيا. يتمثل نطاق العمل الرئيسي في أستيراد وتصدير مجموعات المنتجات المختارة – الأغذية والمشروبات والمنتجات الخشبية المصنعه و الشبه المصنعة والجزوع . منذ ما يقرب من ١٢ عامًا ، تقوم شركة زفوإمبكس بإنشاء سلسلة إمداد فعالة مع شركاء أعمال موثوقين ، مما يجعلها قادرة على توفير مواد عالية الجودة ليس فقط للسوق المحلي ، ولكن أيضًا إلى أوروبا والخارج.

Kvalita, precíznosť a inovácie

Či už ide o kontrolu kvality, presnosť dodávok alebo bezchybnú exportnú dokumentáciu, Zvoimpex sa snaží o prvotriedny prístup na viacerých úrovniach. V rámci svojho podnikania dbá nielen na kvalitu ponúkaného tovaru, ale aj na kvalitu obchodných partnerstiev. Rozumie hodnote inovácií, preto neustále vyhľadáva príležitosti, ako sa posunúť ďalej – na svojom konte má jedinečný systém na evidenciu dát z prebierky guľatiny, ktorý umožňuje okamžitý prenos informácií z lesa priamo k zákazníkovi.

Vzťah k regiónu a ekologická zodpovednosť

Ako už názov napovedá, Zvoimpex je hrdý na svoje rodné mesto a z toho dôvodu rád podporuje rôzne druhy kultúrnych, športových a rozvojových projektov, ktoré sa konajú na strednom Slovensku. Už od svojho počiatku sa spoločnosť sústredí na výrobky s garanciou kvality a pôvodu. Všetky výrobky z dreva a papiera, ktoré spoločnosť exportuje, boli vyrobené trvalo udržateľným spôsobom za dodržiavania najvyšších ekologických a sociálnych štandardov.

Fotogaléria

História spoločnosti